Door enorme drukte bij de pakketdiensten kunnen bestellingen later geleverd worden dan je gewend bent.
Op dit moment hebben we te maken met problemen met diverse vervoerders. PostNL doet soms meer dan een week over het bezorgen van bestellingen en ook de DPD en DHL laten vertragingen zien. Hier kunnen wij helaas niets aan doen.
Dit is jouw verlanglijstje. Kijk welke items je eerder hebt opgeslagen. Vind je het nog steeds zo mooi? Wees er dan snel bij, want de voorraad van elk item is beperkt en het is niet altijd mogelijk om bij te bestellen.
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Wees er als eerste bij als er nieuwe producten in de winkel geplaatst zijn. Het assortiment wisselt regelmatig en de voorraad per product is beperkt. Vis niet achter het net! Door je te abonneren krijg je automatisch bericht als er nieuwe producten zijn toegevoegd.